Pierwsza pożyczka za 10 zł  w Wonga! Jak to wyglada?

Firma pożyczkowa wonga oferuje swoje usługi już od 2007 roku, została założona w wielkiej batatami i stopniowo Wongaposzerzała swoje usługi na skale Europy i również ma siedzibę w Warszawie. Klienci mogą wnioskować o pożyczkę internetowo, jak i za pomocą telefonu o ile są oni już zarejestrowani.Wonga oferuje Nam 2 opcje pożyczania, jedna z nich jest chwilówka za 10 zł. Oznacza to, że pożyczając kwotę do 1500 zł na okres do 60 dni jedynym kosztem jaki poniesiemy przy spłacie odsetek to 10 zł i nic więcej brzmi to naprawdę zachęcająco i takie tez jest. To by była pierwsza opcja, a teraz przejdźmy do następnej jaka jest pożyczka na raty do 18 miesięcy, w której możemy pożyczyć do 5000 zł bez zbędnych formalności, lecz tutaj pojawiają się większe odsetki.Wonga również oferuje możliwość pożyczenia bardzo niskiej kwoty jaka jest 50 co czyni wongę jedna z nielicznych firm, które chcą pożyczać takie małe kwoty.

Jak wziąć pożyczkę w wonga?

To najproszstrze na tej liście tak jak wyżej wymieniliśmy musimy posiadać dowód, numer telefonu i posiadać konto bankowe, więc jak to zrobić?
Klikamy na naszej stonie w okno’’ weź pożyczkę’’
Przesuwamy suwakami ile pieniędzy i na jak długo chcemy pożyczyć po czym przechodźmy dalej.
Wypleniamy formularz rejestracyjny i później formularz z naszymi danymi osobowymi.
Po wypełnianiu formularza pożyczki dostaniemy SMS z potwierdzeniem złożenia winsoku.
W celu zakończenia rejestracji należy wpłacić jeden grosz na konto firmy pożyczkowej, jest to najbezpieczniejszy sposób, aby potwierdzić twoje dane i numer konta, na który będą przelane pieniądze.
Gdy nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie zostaniemy powiadomieni przez mail i SMS.

Zalety

  • Brak górnego limitu wieku
  • Szybkie przelewy na konto
  • Niskie koszta pierwszej pożyczki.
  • Całodobowa infolinia i pomoc konsultanta.
  • Nie potrzeba zbędnych formalności.

Wady

  • Dla niektórych osób wada tej firmy może być to ze sprawdza ona swoich klientów w bazach BIK,ERIF i KRD. Zła historia klienta może przyczynić się do utrudnienia wzięcia pożyczki.
  • Wniosek mozna zlozyc tylko online

 

Zobacz rowniez oferte w Alfa Kredyt