Pierwsza pożyczka w Vivus za darmo ! Jak to wyglada?

Zaczynając Vivus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm pożyczkowych, w Polsce która zaczęła swoja działalność w 2012 roku i do dziś dzień pożyczała pieniądze ponad milinu osób w naszym vivuskraju na łączna kwotę 8 mld złotych. Właścicielem firmy Vivus jest spółka 4 finance group. Sama firma powstała w 2008 roku na Łotwie i zbiegiem czasu, rozpowszechniła swoja działalność w krajach takich jak dania, Szwecja, Litwa.Nie ukrywając na pewno każdy z nas usłyszał kiedyś tę nazwę czy to przeglądając pocztę, oglądając
telewizje czy nawet w radiu. Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie odnośnie jak to naprawdę działa to postaramy Ci przybliżyć wady i zalety firmy Vivus Abyś spokojnie mógł podjąć decyzje o pożyczeniu pieniędzy właśnie przed tę firmę. Zacznijmy od plusów, otóż jest ich bardzo dużo. Aby pożyczka została nam udzielona musimy spełniać parę warunków, ale nie bójcie się to wszystko, co nam potrzeba znajduje się w zasięgu waszych rąk czyli :

  • Dowod osobisty
  •  Posiadac aktywny numer telefonu
  • Posiadac konto bankowe

Tak, to by było w zasadzie na tyle, wydaje się proste? I takie tez jest, ale przejdźmy dalej. Vivus oferuje nam pierwsza pożyczkę za darmo, więc pożyczając 3000 zł i spłacając je w ciągu 30 dni nie ponosimy żadnych ukrytych kosztów ani odsetek. Mówiąc prosto pożyczasz 3000 oddajesz 3000 zł Czego by nie chcieć więcej.

Proces wnioskowania w Vivus

To najproszstrze na tej liście tak jak wyżej wymieniliśmy musimy posiadać dowód, numer telefonu i posiadać konto bankowe, więc jak to zrobić?
Klikamy na naszej stonie w okno’’ weź pożyczkę’’
Przesuwamy suwakami ile pieniędzy i na jak długo chcemy pożyczyć po czym przechodźmy dalej.
Wypełniamy nasze dane osobowe ( tu przydaje się dowód i telefon komórkowy).
Przechodzmy do stony, w której wybieramy nasz bank i klikamy w pomarańczów okno.
Strona przeniesie nasz na stone naszego banku i dostarczy nam SMS z potwierdzeniem złożenia wniosku
Aby dokończyć rejestracje należy wpłacić, 1 grosz z swojego konta na konto firmy z której pożyczamy, w celu weryfikacji danych na które później zostaną przelane pieniądze.
Ostatni krok to cieszenie sie otrzymana gotowka !

Zalety

  • Pieniądze na koncie w 15 min
  • Szybka aplikacja o pożyczkę
  • do 3000 przy pierwszej pożyczce

Zobacz rowniez dobra oferte w Wonga